APPLEID24خرید اپل آیدی معتبر آمریکا

دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

معرفی تمام امکانات آیتونز برای گوشی های آیفونآموزش

آیتونز یکی از قابلیت های گوشی آیفون بوده که خود امکانات زیادی دارد. این نرم افزار جزو برنامه هایی است که به عملکرد بهتر و سریع ‌تر گوشی کمک می کند.

آیتونز به عنوان پخش کننده مواردی اعم از رسانه، کتابخانه و سایر نمونه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه نقش فروشگاه تلفن همراه را داشته که شرکت اپل پدید آورنده آن است. آیتونز دارای سیستم عامل های مک او اس و ویندوز بوده که افراد می توانند با استفاده از آن ها، امورات خود را انجام دهند.

معرفی نرم افزار آیتونز

گوشی آیفون مختص کشورهای خارجی بوده که امکانات محدودی در کشور ما دارد. ولی با این حال نیز بسیاری از افراد مایل به استفاده از این نوع تلفن هستند. برنامه های بسیاری روی این گوشی نصب شده یا خواهد شد که هر یک می توانند امکانات و قابلیت های خاصی را در اختیار ما بگذارند. بنا به محدود بودن این گوشی در کشور ما افراد در استفاده از آن و انتقال اطلاعش به مشکل بر می خوردند.

تا اینکه شرکت اپل دست به تولید برنامه آیتونز زد و با ساخت آن، این مشکلات را از بین برد. آیتونز یکی از برنامه های مورد استفاده در تلفن همراه آیفون است که کاربردهایی دارد. این برنامه برای نخستین بار در تاریخ ۹ ژانویه سال ۲۰۰۱ رشد و ارتقا یافت که پس از مدتی در تاریخ ۲۸ آوریل سال ۲۰۰۳ به مردم معرفی شد.

آیتونز امکانات و قابلیت های زیادی را در اختیار مردم قرار داده که کاربران نیز می توانند با به کار گیری آن، ویدیوهای تصویری و آهنگ های صوتی را با روش قانونی خریداری و دانلود کنند. این نرم افزار سبب می‌ شود زمانی که افراد از سیستم رایانه ای خود دور هستند نیز به موسیقی های خود دسترسی داشته و گوش دهند.

همچنین به راحتی می توانید به محتواهای دانلود شده، نیز گوش فرا دهید. برای دانلود هر چیزی از این فروشگاه باید از طریق گوشی آیفون یا آی پد اقدام کرده و برخوردار از سیستم عامل ۲ و بالاتر از آن باشید. باید بدانید که نحوه استفاده از این برنامه آسان بوده و هر کسی می تواند به راحتی و بدون هیچ علمی از آن استفاده کند. خرید اپل ایدی لازمه انجام امورات با گوشی آیفون است که از این طریق خواهید توانست از خدمات اینترنت و فروشگاه های اینترنتی و سایر مزایای آن استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مزیت آیتونز

شرکت اپل تمامی برنامه های خود را با امکانات و مزیت های بسیار طراحی و تولید کرده که آیتونز یکی از برنامه های آن است. آیتونز خود جزو برنامه هایی به حساب می آید که مزیت های بسیاری دارد. هر یک از این مزیت ها به نوعی در عملکرد آن نقش داشته و می توانند رضایت کاربران را جلب کنند. مزیت های نرم افزار آیتونز عبارت است از:

امکان بروز رسانی به صورت خودکار

یکی از بهترین مزیت های این نرم افزار، امکان بروز رسانی به شکل خودکار است که این مزیت به شکل ارتقا یافته طراحی شده است.

مدیریت کننده و سازمان دهنده کامل

این برنامه علاوه بر اینکه امکان پخش موسیقی و ویدیو را دارد، می تواند این امکان را در اختیار شما قرار دهد که موارد دلخواه خود را مدیریت و سازماندهی کنید.

امکان ردیابی کتاب های صوتی

یکی دیگر از ویژگی و مزیت های آن این است که افراد می توانند کتاب های صوتی مد نظر خود را جستجو کرده و پیدا کنند. این مزیت بسیار کاربردی بوده و می تواند کمک های بسیاری به مردم بکند.

این موارد تنها بخشی از مزیت های این برنامه بود که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره کلیک کنید.

معرفی اپل آیدی

تلفن های آیفون و سایر دستگاه های تولید شرکت اپل به منظور شروع عملکرد به یک اپل آیدی نیاز دارند. این آیدی سبب راه اندازی تلفن و نرم افزارهای آن شده و سبب کار کردن تمامی آن ها خواهد شد. نام دیگر اپل آیدی، ای کلود بوده که با استفاده از آن خواهید توانست در صورت گم شدن تلفن اقدام به ردیابی آن کنید.

این آیدی قادر به انجام احراز هویت هر فردی بوده که وقتی یک حساب را ایجاد و سپس وارد آن می شوند، هویت افراد را مورد تایید قرار می دهد. به همین منظور خرید اپل ایدی یکی از الزاماتی است که افراد دارای تلفن آیفون ملزم به تهیه آن هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپل آیدی کلیک کنید.

امکانات آیتونز

نرم افزار آیتونز جزو برنامه های محبوب در بین مردم بوده که با استفاده از آن، می توانند به موارد بسیاری در تلفن آیفون دسترسی داشته باشند. این نرم افزار نیز همانند سایر برنامه ها دارای یک سری امکاناتی است که افراد دارای آیفون، می توانند از آن ها استفاده کنند. از امکاناتی که آیتونز در اختیار افراد گذاشته، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • می توانید در سیستم رایانه ای خود اطلاعات موسیقی های ذخیره شده را جستجو کنید.
 • خواهید توانست نرم افزارهای مورد استفاده تان را با استفاده از تلفن آیفون یا آیپد جستجو کنید.
 • می توانید به راحتی تغییراتی را روی ویدیوهای ذخیره شده بر سیستم رایانه ای خود اعمال کنید. این تغییرات شامل پخش، توقف، جلو زدن و عقب زدن است.
 • همچنین فایل های موسیقی را نیز خواهید توانست پخش، جلو، عقب و یا توقف دهید.
 • می توانید آهنگ های مورد استفاده در زنگ های تلفن را با به کار گیری تلفن آیفون یا آیپد جستجو کنید.
 • می توانید با استفاده از آن از یک آدرس در پادکست های تصویری و صوتی شرکت کنید و آن را نیز جلو، عقب، پخش و یا توقف دهید.
 • این امکان را به شما می دهد که آهنگ هایی که ذخیره کرده اید را در سیستم دسته بندی کرده و در لیست پخش هوشمند قرار دهید.
 • می توانید کتابخانه های خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارید.
 • با استفاده از آن می توانید آیتونز یو را نیز جستجو کنید.
 • می توانید برنامه های پخش شده در تلویزیون را با تلفن آیفون یا آیپد جستجو کرده و مورد استفاده قرار دهید.
 • و…

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکاناتی که نرم افزار آیتونز در اختیار افراد قرار داده، کلیک کنید.

خطاهای متداول در آیتونز کدامند؟

هر گوشی و برنامه ای ممکن است یکسری ایراداتی داشته باشد که پس از مدتی شرکت ارائه دهنده آن، اقدام به رفع آن ها می کند. شرکت اپل نیز با مشاهده بروز ایراد در وسایل و لوازم تولیدی خود، اقدام به رفع ایرادات آن ها می کند. در ادامه به معرفی و بررسی برخی از خطاهای رایج نرم افزار آیتونز می پردازیم.

خطاهای ۹۸xx:

خطاهای ۹۸xx از جمله خطاهایی هستند که شامل موارد ذیل است:

 • خطای ۹۸۴۳

این خطا یکی از رایج ترین خطاهایی به شمار می رود که اگر از سیستم یا همان حساب خود خارج شده باشید، رخ خواهد داد.

 • خطای ۹۸۰۸

این خطا مختص زمان سیستم کامپیوتری بوده که نادرست بودن آن را نشان می دهد.

خطاهای ۳۲xx:

نوع دوم خطاها، خطای ۳۲xx بوده که شامل خطاها ذیل است:

 • خطای ۳۲۵۹

این خطا به پایان رساندن اتصال را نشان می دهد که باید آن را به صورت مجدد امتحان کرد.

 • خطای ۳۲۵۳

با استفاده از این خطا می توان فهمید که اتصال شبکه بازنشانی و دوباره تمدید شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع خطاهای نرم افزار آیتونز کلیک کنید.

در استفاده از آیتونز چه نکاتی را باید مورد توجه قرار داد؟

آیتونز یکی از نرم افزارها و در واقع راه حل های موثری است که شرکت اپل آن را تولید و روانه بازار کرد. استفاده از این برنامه نیز دارای شرایط و قوانینی است که کاربران می توانند با رعایت آن ها، استفاده درستی از نرم افزار داشته باشند.

همچنین در استفاده از آن باید نکاتی را در نظر داشته و طبق آن ها حرکت کنید تا بتوانید امورات خود را بدون ایراد انجام دهید. این نکات به شکل ذیل هستند:

نکات لیست پخش

این نکته شما را قادر می سازد که لیست پخش برنامه را صادر کنید و در این حالت کاربران خواهند توانست لیست پخش خود را به سیستم شان انتقال دهند. برای انجام این کار تنها کافی است فایل XML را انتخاب و صادر کنید.

نکات به اشتراک گذاری فایل

طبق این نکته، اگر افراد تمایل داشته باشند، می توانند کتابخانه برنامه را به سیستم رایانه ای خود انتقال دهند. در این صورت حتی در صورت از بین رفتن اطلاعات در گوشی نیز، می توانید از طریق سیستم آن ها را بازگردانی کرده و استفاده کنید.

نکات موسیقی

افراد می توانند در آیتونز، آلبوم های صوتی و تصویری را به صورت رایگان مورد استفاده قرار داده یا حتی خریداری کنند.

این نکات سبب استفاده بهتر افراد از برنامه خواهد شد و به آن ها این امکان را می دهد که از هر آیتم آیتونز آگاهی پیدا کنند. برای اینکه بتوانید مطالب بیشتری درباره نکات این برنامه فرا بگیرید، اینجا کلیک کنید.

سخن پایانی

آیتونز جزو برنامه های محبوبی است که به صورت اختصاصی اجازه پخش و سازماندهی فایل ها را به افراد می دهد. آن ها با استفاده از این برنامه خواهند توانست به فایل های مورد علاقه خود دسترسی داشته و آن ها را مدیریت کنند. آیتونز همانند فروشگاه پلی گوشی های اندروید بوده و برای دانلود یا خریداری فایل ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای خرید اپل آیدی از مراکز مجاز اقدام نمایید.